Городоцька дитяча музична школа відсвяткувала черговий випуск дітей

У неділю в районному Народному домі відбулося традиційне свято випуску дітей після завершення навчання, яке тривало 6 та 8 років. Відтак, за традицією у гарно прибраному залі з такої нагоди зібралися винуватці торжества, їх батьки та родичі, викладачі музичних дисциплін та гості.

З вітальними  словами до випускників звернулися секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, директор закладу Василь Турчин, завуч Зоряна Дунас, викладачі школи, акцентуючи увагу на тому, що всі випускники упродовж усіх років навчання були активними, ретельно виконували поради своїх наставників, що дало змогу кожному з них отримати відповідні знання з обраного музичного інструменту та бажаючи юним музикантам нових творчих злетів на життєвому шляху.

Після урочистої частини заходу випускникам в урочистій обстановці вручали документи про завершення навчання в музичній школі. Щирі слова подяки викладацькому складу навчального закладу за терпіння, умілий підхід до дітей, створення для кожного учня сприятливої атмосфери під час навчального процесу від імені батьків висловила Олена Масляніченко.