Представники мерії взяли участь у виставці «Аква-Терм»

 

Днями в Києві відбулася  виставка «АКВА-Терм», яка спеціалізується на демонстрації і представленні продукції  і технологій, що використовуються у сфері водопостачання, водовідведення, теплової енергії, опалення, газифікації, очищення стічних вод, плавальних басейнів і теплових систем. 

Участь у виставці взяли перший заступник міського голови Городка  Іван Проць та директор КП «Городоцьке водопровідно каналізаційне господарство» Любомир Колодій, які змогли ознайомитися з продукцією провідних виробників, в тому числі і іноземних фірм,  представленою  в широкому асортименті, а також новими підходами організації вищеназваних сфер діяльності, проспектами, рекламними матеріалами.

Представників  Городка цікавили в основному питання  обладнання для водопостачання, водовідведення, вдосконалення системи управління цим  господарством, своєчасного виявлення аварій,і відповідно оперативного  усунення неполадок. А також  новітні розробки у сфері теплозабезпечення, застосування їх у бюджетній сфері для утеплення чи обігріву  бюджетних установ тощо, технології і обладнання для експлуатації  і утримання споруд.

 

І.Проць та Л.Колодій обговорили  основні питання , що їх цікавили, з  представниками кількох фірм, домовившись стосовно подальших ділових контактів із ними.