Спеціалісти міської ради взяли участь в практикумі від АМУ

 

7 червня 2017 року відбувся практикум на тему «Бюджети громад. Підвищення ефективності управління видатками місцевих бюджетів» в рамках проекту «ПУЛЬС», організований Львівським регіональним відділенням Асоціації міст України.

До представників міст-членів Львівського РВ АМУ з вітальним словом звернувся виконавчий директор Василь Абаімов, а модератором заходу став директор Департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук. Городоцьку міську раду мали нагоду представити головний бухгалтер Наталія Кузик та спеціаліст І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут.

На практикумі було розглянуто основні зміни до Бюджетного кодексу України і їх вплив на використання і планування місцевих бюджетів; обслуговування бюджету розвитку в банківських установах; депозитна та кредитна політики в місцевому самоврядуванні. Львівським РВ АМУ було створено дуже корисний майданчик для бухгалтерів та економістів, оскільки учасники практикуму мали змогу обмінятись досвідом, поставити запитання і почути практичні відповіді.

Щиро дякуємо Асоціації міст України та проекту ПУЛЬС.