Відбулося засідання Громадської ради при Городоцькій РДА

       Сьогодні в актовій залі РДА відбулося засідання Громадської ради під головуванням її керівника Марії Раби. Серед інших члени дорадчого органу розглянули і питання тарифів на водопостачання та водовідведення, а також ситуацію із вивезенням твердих побутових відходів.

       Запрошений на засідання перший заступник міського голови Городка Іван Проць  подякував членам ради за надану можливість виступити, а також висловив думку про те, що в місті також потрібно створити свій дорадчий орган при міській раді. Іван Володимирович дав вичерпну характеристику підстав підвищення у райцентрі тарифів на водопостачання та водовідведення, оперуючи цифрами та фактами. Він також наголосив, що питання зміни тарифів на воду широко висвітлювалося на сторінках місцевої преси. А на сайті міської ради пропонувалося включитися до широкого обговорення населенням цього питання з проханням надавати свої зауваження та пропозиції, однак таких, на жаль, так і не надійшло. 

         Під час дискусії з обговорення цього питання директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій також пояснив ситуацію, в якій нині працює підприємство та підсумував, що такі тарифи є фактично для людей заможних, оскільки держава надає субсидії тим, кому не під силу їх сплачувати.

        Іван Проць окреслив також стан справ із твердими побутовими відходами, який склався на нинішній день, а також назвав кроки, які робить міська влада для поступового вирішення цього складного питання.