Городоцька МАМ попрощалася з випускниками

 

       Вчора в Городоцькій Малій академії мистецтв ім.П.Андрусіва  відбулося пам’ятне дійство-шість випускників, які вивчали основи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, назавжди покинули  стіни Академії. З такої гарної нагоди в ошатно прибраній актовій залі академії зібралися вихованці, їх батьки та гості, аби гідно  привітати випускників.

         Зі щирими словами гарних побажань до присутніх звернулася директор закладу  Ольга Пивовар, котра, не стримуючи природного хвилювання, розповіла про старання та бажання досягти вершин з обраного фаху випускників, терпіння та умілий підхід до кожного виховання з боку викладацького складу та побажала цим юним майстрам та майстриням подальших творчих злетів у царині мистецтва. Теплі та щирі побажання адресував випускникам та викладачам  батько випускника, заслужений художник України Роман Опалинський, а донька поета Івана Низового пані Леся з натхненням прочитала відомі вірші свого батька. 

      Свідоцтва про закінчення МАМ урочисто вручали  випускникам директор МАМ О.Пивовар, директор Городоцького історико-краєзнавчого музею Ю.Дурбак та Леся Низова.

      Свято завершилося гарним концертом вихованців академії.