На городоцьких ринках тривають оновлення

 

Роботи з капітального ремонту вулиці Івана Франка мають своє продовження, оскільки передбачається  ще й прокладання бруківки на всій приринковій території продовольчого ринку. Водночас  провадиться робота  з ліквідації стихійної торгівлі  на приринковій території силами місцевої поліції, яка пропонує  виробникам  сільгосппродукції  здійснювати торгівлю безпосередньо на торговельних прилавках, спеціально для цього обладнаних на території колишнього продовольчого ринку та торговельного  комплексу Мрія. Також наведено лад стосовно стихійної  торгівлі перед універмагом. Окрім цього, припинено торговельну  діяльність  власниками торговельних  яток на приринковій території. Це насамперед заслуга виконавчого  органу міської ради спільно із поліцією. Власне на цій території, відповідно до нового генерального плану міста Городка, який уже затверджений усіма інстанціями, в тому числі і сесією Городоцької міської ради, передбачається облаштування стоянки для автотранспорту.

Відтак, оновлення у вигляді демонтажу  торговельних яток чи інших споруд вже  практично проведено: дехто  із приватних підприємців вирішив самотужки  демонтувати свої торговельні споруди, а деякі зі споруд  демонтують силами Городоцького комунального підприємства  «Міське комунальне господарство», яке очолює Віталій Гладиш.

Цікавий факт: під час демонтажу таких  тимчасових споруд багато покупців висловлювали  думку на кшталт «Давно пора …», ті ж заклики – на офіційній сторінці міської ради у Facebook.

Готуються до якісних змін і на промисловому ринку «Острів» (ТзОВ «Кріо»). Тут також проводяться роботи з демонтажу  малих архітектурних  форм, розчищається площа під проведення запланованих  новою дирекцією ринку робіт з повного  оновлення та реорганізації промислового ринку Городка.