Просвітяни Городоччини заслухали звіт та обрали голову організації

Звітно-виборна конференція Городоцької районної організації  Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» відбулася в актовій залі Городоцької Малої академії мистецтв ім.П.Андрусіва за участю 31 делегата та гостей. Відкрив  зібрання  діючий голова «Просвіти» Петро Продивус, представивши гостя зі сходу України, голову «Просвіти» з  міста Сватове Луганської області

Євгена Дзюбу.

Перед початком конференції дівчачий ансамбль  НВК-№2-гімназії «Паняночка» акапельно виконав віночок патріотичних пісень.

У своєму звіті Петро Продивус  озвучив основні напрямки роботи організації за два роки, наголосивши на тому, що «Просвіта» Городоччинизросла за останній час як кількісно, так і якісно, і обєднує в своєму  складі  296 членів, зосереджених у 32 осередках району. Доповідач відзначив також активність просвітян у вирішенні багатьох питань роботи організації, співпрацю з громадсько-політичними організаціями району, що дозволило провести багато цікавих зустрічей та організувати багато поїздок, а також підкреслив, що завдяки підтримці  депутата  Городоцької районної ради Омеляна Дунаса вдалося видати збірку про «Просвіту» Городоччини. Доповідач торкнувся і інших питань, які турбують просвітян, зокрема ремонту  приміщення бібліотеки, необхідності власного приміщення та інших, та подякував усім небайдужим, хто допомагає просвітянам.

Звітуючи про роботу ревізійної комісії  її голова Омелян Дунас, зокрема,  зауважив, що роль  просвіти полягає насамперед у виховній місії, та сказав, що настав час відкриття рахунка у банку, що дозволило б «Просвіті» вирішувати і деякі фінансові проблеми.

Голова комітету «Захисту української мови, писемності та культури» Іванна Хому  високо оцінила роботу просвітянської організації у звітному періоді та побажала нових успіхів на майбутнє. У своєму слові до присутніх луганчанин  Євген Дзюба розповів про  роботу своєї організації, яка відбувається в нелегких умовах, назвав деякі цифри і факти та поділився планами на майбутнє.

 

Відкритим голосуванням  переважною більшістю голосів головою РО «Просвіта» було знову обрано Петра Продивуса. Голову ревізійної комісії очолив Омелян Дунас. Інші питання конференції вирішувалися згідно процедури.