У День скорботи і вшанування жертв війни у Городку пом’янули закатованих краян

Сьогодні, 22 червня, в День скорботи і вшанування жертв війни в Україні, біля меморіальної дошки пам’яті  краян, закатованих  чотирма окупаційними режимами, розміщеної поруч із будівлею Городоцької районної ради та райдержадміністрації, відбулось скорботне віче. Захід провів голова культурно-просвітницького товариства «Меморіал» ім. В.Стуса Роман Смілка, який у своєму виступі зазначив: «Як говорить встановлена чотири роки тому на огорожі пам’ятна таблиця – в підвалі цього будинку 24 червня 1941 року було закатовано чотирьох краян – студента-городківчанина Євстахія Мельника, кооператора із с.Мавковичі Михайла Марутяка, мешканця с.Поріччя Любінське Петра Козака та селянина Кравця із с.Завидовичі».  Опісля, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Городка о. Михайло Греділь провів панахиду. Голова райдержадміністрації В.Ременяк, голова районної ради В.Більовський та секретар Городоцької міської ради Ю.Віткова поклали квіти біля дошки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять невинно убієнних краян.