Відбулась XVIII сесія Городоцької міської ради

 

23 червня відбулась чергова XVIII сесія Городоцької міської ради сьомого скликання.

Сесія працювала увесь день, кворум склав 18 із 22 присутніх депутатів. Так, прийнято ряд важливих для життя міста питань. Зокрема, затверджено ряд рішень міськвиконкому, внесено зміни до деяких галузевих Програм, зміни до міського бюджету.

Затверджено Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку потребуючих покращення житлових умов. Затверджено також пілотну «Програму запровадження роздільного збору ТПВ у багатоквартирних будинках на базі ОСББ «Авіатор-107» та «Авіатор-111» у м.Городок Львівської області».

Не прийнято на сесії проект рішення Про Програму матеріальної підтримки релігійних громад м.Городка на 2017 рік. В роботі сесії розглянуто ряд земельних питань. У Різному депутати висловили свої зауваження, зачитали звернення. Детальніше про перебіг XVIII сесії читайте у наступному номері міської газети «Голос ратуші». А також на офіційному сайті у відповідному розділі вже завантажено відеофайли сесії – нагадуємо, на кожній сесії ведеться відеофіксація для прозорості роботи ради.

Усі рішення, прийняті на черговій сесії, після їх опрацювання та підписання міським головою Городка Р.Кущаком будуть опубліковані на офіційному інтернет-сайті у відповідному розділі.

За посиланням можна подивитись відео чергової XVIII та попередніх сесій сьомого скликання.