Відбулось засідання міськвиконкому

     29 червня 2017 року в актовій залі Городоцької міської ради за наявності кворуму відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 34 планових питання, в тому числі Різне.

      Перед початком роботи виконкому члени міськвиконкому проголосували за внесення до порядку денного  питання стосовно закупівлі квартир для поранених бійців АТО, з яким виступив заступним міського голови С.Попко, а також питання надання матеріальної допомоги дітям  учасників АТО на проплату поїздки у Прибалтику, з яким від імені батьків дітей виступила секретар міської ради Ю. Віткова.

     Першим мало слухатися питання про роботу ТОВ «АВЕ-Львів» на території міста. Та, оскільки представник від цієї організації не з’явився на засідання, ситуацію із ТПВ у Городку пояснив перший заступник міського голови І.Проць. У процесі активного обговорення цього питання, де зокрема йшлося і про те, що мешканці постійно стикаються із некоректним ставленням до них менеджера Городоцького відділення цього товариства, член виконкому Р.Голойда поцікавився, чи веде міська рада (і з ким веде) перемовини щодо вивезення сміття з міста, а також запропонував ознайомити членів виконкому із договором з АВЕ-Львів. У підсумку члени виконкому  прийняли рішення визнати роботу ТОВ АВЕ-Львів незадовільною та запропонували звернутися до керівництва ТОВ АВЕ-Львів з вимогою надавати якісні послуги, неухильно дотримуватися умов договорів, укладених з мешканцями міста і в разі невиконання зазначених вимог міська рада залишає за собою право розірвання договору з надавачем послуг.

Виконком дав добро на передачу обєкта «Будівництво ливневої каналізаціїна вул.Івасюка» на баланс КП «МКГ» та на безкоштовну передачу на баланс КУ «Центр «Спорт для всіх» стадіону на вулиці Підгай, який перебував на балансі КП «МКГ». А от із питанням, що стосувалося затвердження посадових інструкцій працівників Городоцької міської ради, на думку Р.Голойди, членам міськвиконкому слід ознайомитися детальніше,  розмістивши його на сайті міської ради. Виконком прийняв рішення перенести це питання на наступне засідання. Члени виконкому погодилися   із змінами в роботі відділу державної реєстрації та надання адмінпослуг  міської ради.

     Члени виконкому розглянули та позитивно вирішили цілий ряд питань стосовно присвоєння адресних номерів нежитловим будівлям, житловим будикам, приватизованим земельним ділянкам, а також щодо влаштування індивідуального опалення. На засіданні було затверджено розпорядження міського голови стосовно затвердження проектно-кошторисної документації,  оновленого паспорта міського автобусного маршруту  загального користування  №161 «АС Городок-вул.Авіаційна», дано дозвіл ТзОВ «Бадер-Україна» на встановлення інформаційного намету на вул Перемишльській, який працюватиме двічі на місяць. Члени міськвиконкому заслухали та дали добро і на інші питання порядку денного, зокрема тих, що стосуються переоформлення  квартирного обліку, зарахування на квартирний облік, включення житлового приміщення до числа службових, надання одноразових грошових допомог та затвердження розпоряджень міського голови.

У Різному виступили А. Матківський висловлюючи прохання від пенсіонерів  посприяти у влаштуванні бруківкою частини внутрішнього  дворика, що прилягає до Городоцького РВК. Р.Голойда підняв питання  стосовно меліоративного рову, який конче потрібний, особливо на випадок дощів, а також щодо ремонту вулиці Яворівської ; Р.Івашків поцікавився роботою світлофора  поблизу НВК №2-гімназії на час літніх канікул; І.Гірський --щодо ямкового ремонту; І.Зубрицький – підняв питання філії "Нової пошти" на вул.Авіаційній.