Виробнича нарада з керівниками комунальних служб

 

     3 липня 2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста, у якій взяли участь  перший заступник міського голови Іван Проць, заступник-Степан Попко, головний бухгалтер  міської ради Наталя Кузик,  спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Міське комунальне господарство» Віталій Гладиш, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин.

Провів нараду голова міста Роман Кущак. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час.

       Чільна увага на нараді  була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про першочерговий ямковий ремонт окремих міських доріг, своєчасне обкошування парків, скверів та придорожніх канав, оновлення та ремонт дитячих майданчиків та інші.  

 

     У підсумку наголошувалося на тому, що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи комунальних служб можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу. Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.