УВАГА! ШАХРАЙСТВО! – інформує ОДПІ

 

Городоцька ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків, що в районі мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів.

 Зловмисники телефонують від імені керівництва органів державної податкової служби до посадових осіб суб’єктів підприємницької діяльності з проханням передати кошти або перерахувати на банківський рахунок для  «фінансування» окремих заходів (надання матеріальної допомоги воїнам АТО, проведення перевірки, зустрічі високопоставлених осіб, тощо).

Діють аферисти переважно через посередників. Переважно цю роль виконують таксисти, які нічого не знаючи про шахрайську схему і виконуючи лише функцію отримання та передачі грошей, стають співучасниками злочинних дій.

Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації.

 У випадку таких звернень просимо терміново повідомити про це керівництво Городоцького РВ УМВСУ у Львівській області за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 9 (тел. № 30631).

        З такою ж інформацією можна звернутись у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 (тел. 297-39-56; 297-36-09) або до Городоцької ОДПІ за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 24 (тел. 30455).