Прокуратура інформує

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно місцевого жителя м. Городок Львівської області, який 12 травня 2017 року не маючи спеціального дозволу на зняття, збереження, перенесення та використання ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок, незаконно заволодів грунтовим покривом (поверхневим шаром) земель площею 0,45 га, які належать до сільськогосподарських угідь (пасовища) державної власності на території Долинянської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту), тим самим спричинивши сільській раді збитків на суму 10,349 тис. грн.

23.06.2017 обвинувальний акт відносно вказаного громадянина України скеровано до Городоцького районного суду Львівської області для розгляду справи по суті. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.1 ст.239-1 КК України, тобто незаконне заволодіння грунтовим покривом (поверхневим шаром) земель, яке створило небезпеку для довкілля.

За вчинення інкримінованого йому злочину, санкція ст.239-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.

Заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури

В. Бохонок