Урядом врегульовано питання застосування штрафних санкцій при реєстрації податкових накладних

Фахівці Городоцької ОДПІ повідомляють, що ДФС України ініційовано розробку законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних».

Зазначений законопроект було розроблено Міністерством фінансів України та схвалено Урядом.

Прийняття цього законопроекту врегулює ситуацію неумисного порушення платниками податку граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних з причин несанкціонованого втручання третіх осіб у роботу комп’ютерних мереж.

У зв’язку з чим до Податкового кодексу вносяться зміни про незастосування штрафних санкцій, передбачених п.120-1.1 ст.120-1 Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених п.201.10 ст.201 Кодексу, які були складені у період з 01 до 15 червня 2017 року.

При цьому, такі штрафні санкції не застосовуються лише в разі, якщо така реєстрація таких податкових накладних та /або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних відбулась не пізніше 15 липня 2017 року.

 

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.