Відбувся матч Україна ("Апостольска Чота") - збірна Африки (студенти львівських ВНЗ)

 

     В неділю на городоцькому  міському стадіоні «Колос» відбулася знакова спортивна подія: відбувся товариський футбольний матч за участю місцевої команди із членів Апостольської Чоти та гостей, представників різних  регіонів Африки, студентів Львівських вищих навчальних закладів. Після проведення усіх необхідних процедур зустрічі та відповідної розминки команди засвідчили свою готовність до футбольного змагу. Тож після  звучання Гімну України та вітальних слів отця-пароха городоцького храму  Благовіщення Пресвятої Богородиці  Михайла Греділя наші футболісти, які були на 4-5 років молодші від своїх суперників, гідно вступили у футбольний поєдинок із гостями.

      Гра проходила цікаво, жваво, була насичена гострими моментами, що викликало захоплення у глядачів. Гості з Африки перемогли з рахунком три-один та отримали від організаторів оригінальні вимпели . На думку усіх гравців в цьому товариському матчі перемогла насамперед дружба. А місцеві футболісти та гості Городка  обмінялися спортивним досвідом та засвідчили дружбу, яка й була підтверджена спільною фотографією на стадіоні. А ще слова щирої подяки африканські гості адресували організаторам футбольного турніру, а також городоцьку гостинність. Так, під час обіду у ресторані –пабі «Старий Млин», ( керівник В. Палюга), гості міста виголошували теплі слова на адресу обслуговуючого персоналу закладу та дуже хвалили українські наїдки, зокрема  славнозвісний український борщ.

     Організатори зустрічі висловлюють щиру вдячність за відчутну допомогу у гідній зустрічі гостей міста та проведенні  футбольного матчу Городоцькій міській раді, отцю-пароху храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Михайлу Греділю та його дружині  Уляні Дмитрівні, дівчатам з групи підтримки  Апостольської Чоти , тренеру-викладачу відділу освіти Богдану Борису та всім небайдужим до розвитку спорту та розширення ареалу футбольних змагань.

 

    Перша  зустріч з представниками  африканських країн, які навчаються у Львівських вузах відбулася ще кілька років тому. А друга  -  ще раз засвідчила, що такі зустрічі корисні і багатообіцяючі.