Офіційно: Відбулись земельні торги – продано лише одну з трьох ділянок

3 липня, як ми анонсували раніше, відбулись земельні торги у формі аукціону з продажу земельних ділянок. Учасники земельних торгів зареєструвались лише на купівлю однієї ділянки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення за адресою м.Городок, вул.Г.Григоренка, ділянка 22, площею 0,0273 га. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Вид використання – для будівництва та обслуговування дитячого кафе з дитячим майданчиком.

Стартова ціна ділянки встановлена на рівні 83997 грн.00 коп.

З чотирьох учасників перемогла учасник №2 Солтис Іванна Михайлівна, яка й стала переможцем та придбала ділянку за суму 100789 грн.00 коп.

Нагадаємо, в перспективі міська рада пропонуватиме ще дві ділянки:

1.                    Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,3681 га. Адреса: м.Городок, вул.Г.Григоренка, земельна ділянка 21. Категорія земель – рекреаційного призначення. Цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту. Вид використання – для обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу і спортивних майданчиків.

2.                    Земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,2794 га. Адреса: м.Городок, вул.В.Чорновола, земельна ділянка 8к. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови. Цільове призначення – для для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Вид використання – для будівництва та обслуговування ринку сільськогосподарської продукції із торговими павільйонами, адміністративним блоком, лабораторією.