Союзу Українок виповнилось 100 років

Сьогодні в чудово прибраній  світлиці членкині  Союзу українок Городоччини відсвяткували 100-літній ювілей своєї громадської організації. З такої гарної нагоди переважна більшість союзянок  вважали за честь прибути на спільне свято, аби у колі  дружної родини поділитися враженнями, спогадами та планами на майбутнє. Адже кожна з цих невтомних та дуже активних жіночок  по праву гордяться своєю причетністю до славних та давніх традицій, започаткованих організацією. Про це говорили у своїх виступах голова РО Союзу Українок Марія Раба, депутат Львівської обласної ради  Володимир Саган, заступник міського голови Степан Попко. Своєю присутністю засвідчили важливість події перша голова рай організації Леся Швед, друга – Софія Семенюк та інші учасники організації.

Присутні радо вітали з поверненням у Городок о.Всеволода Оліярника, який на святі разом з двома сотрудниками провів спільну молитву. Виступаючі  відзначали величезний внесок союзянок у морально-естетичний  та духовний розвиток цілих поколінь, їх безкорисливість  та жертовність, готовність прийти на допомогу  кожному, хто цього потребує, а також величезний внесок у волонтерський рух для потреб АТО.

Святкували союзянки в незмінному національному стилі – за святковим столом,  гарним частуванням та чудовими українськими піснями.