Відбулось засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради

  

20 липня, традиційно в третій четвер місяця, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради. На розгляд членів міськвиконкому було винесено 24 питання порядку денного.

Першочергово заслухали інформацію про роботу ТОВ «АВЕ Львів» на території міста Городка, яку доповів менеджер Городоцького відділення Василь Павлюк. Критична ситуація з вивезенням, чи то пак невивезенням сміття з Городка поки що залишається до кінця не з’ясованою. Зі сторони надавача послуг розводять руками – мовляв, їм ніде вивозити сміття, і просять владу забезпечити таке місце. Однак, відомо, що на території Городка та околиць місця для створення законного полігону немає. Відтак, міський голова зазначив, що, якщо ТОВ «АВЕ Львів» й надалі не зможе справитись із своїм прямим обов’язком та надавати послугу населенню – нехай розриває договір з містом.

Тим часом, з метою зменшення утворення відходів на майданчиках для збору ТПВ триває налагодження діалогу з мешканцями та врешті цивілізованого збору відходів. Цьому може посприяти роздільний збір сміття, а також – збір відходів у індивідуальні контейнери, де це можливо.

Відтак, міськвиконком прийняв інформацію про стан надання послуг, доведену В.Павлюком, до відома, та у рішенні рекомендував ТОВ «АВЕ Львів» в найкоротший термін здійснити вивезення побутових і негабаритних відходів з території м.Городка та в подальшому дотримуватись затвердженого графіка. Також – забезпечити справність усіх контейнерів для збору ТПВ, миття та дезінфекцію контейнерів. Окремим пунктом рекомендовано активізувати роботу по переходу індивідуального житлового сектору на індивідуальну систему збору ТПВ, контейнерами об’ємом 120 л.

Тему сміття продовжили в ще одному питанні порядку денного – прийнято рішення Про організацію роздільного збору твердих побутових відходівв багатоквартирних будинках ум. Городок Львівської обл. Так, з метою ефективної організації та проведення санітарної очистки території міста, вирішено запровадити роздільний збір побутових відходів у багатоквартирних будинках. Головам ОСББ та директору КП «МКГ» рекомендовано організувати роздільний збір відходів на фракції -  пластик, скло, папір, змішані відходи;облаштувати на прибудинковій території майданчики для роздільного збору ТПВ;укласти договір на вивіз змішаних відходів із надавачем послуг; відсортовану вторсировину використовувати для власних потреб. А надавачу послуг із збору та вивозу відходіввстановити біля багатоквартирних будинків контейнери для змішаних відходів об’ємом 1,1 м3  з розрахунку 2л. відходів на 1чол./добу.

Наступним питанням було заслухано звіт про виконання бюджету м.Городка за І півріччя 2017 року, про що доповів заступник міського голови Городка Степан Попко. Із відповідним рішенням та звітом в цілому можна ознайомитись на офіційному сайті Городоцької міської ради (http://horodok-rada.gov.ua/) та в наступному номері міської газети «Голос ратуші».

Рішенням міськвиконкому дано дозвіл на видалення декількох дерев, фотодоказ аварійності яких представив на засіданні еколог, спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Василь Хомин. Також не дано дозвіл на видалення сімнадцяти сухих туй на вул.В.Стуса, 7 (територія орендованої ділянки ПрАТ ВКК «Еталон») – мотивували члени виконкому своє рішення побоюванням, що товариство перевищить свої повноваження та, замість висадження нових зелених насаджень, встановить там також торгові павільйони.

Не прийнято виконкомом також рішення про демонтаж шести самовільно встановлених МАФів (вул. Львівській навпроти буд №40; по вул. Львівській навпроти Городоцької РДА; по вул. Парковій; по вул. Перемишльська (Мостиській хліб); по вул. І.Франка, 2д (столики - кафе); по вул. Перемишльська (біля входу в магазин «Секон-Хенд», колишній супермаркет «Барвінок»).

На прохання мешканців мікрорайону, школярів та батьків та за подачею депутата Городоцької міської ради Михайла Феденка, дано дозвіл на влаштування зупинки громадського транспорту на вул. Скітник в м.Городок (навпроти ЗОШ №3).

Міськвиконком також дав дозвіл на перерахунок кошторису та коригування ПКД на об’єкт «Каналізування житлових будинків на вул.В.Винниченка в м.Городок Львівської області» - тут за ініціативи та співфінансування мешканців будують каналізацію.

Затверджено міськвиконкомом тариф на послуги з перевезення пасажирів на міському маршруті №161 «АС Городок – вул.Авіаційна». Про ситуацію на маршруті та економічні розрахунки доповів присутнім перевізник Назар Орлік, попередньо тариф обговорили на громадських слуханнях у мікрорайоні вул.Авіаційної. Отже, тепер тариф на проїзд у цьому маршруті становитиме 4 грн.

Прийнято також  ряд позитивних рішень на звернення мешканців, як-от присвоєння адресних номерів будівлям та земельним ділянкам, надано допомоги мешканцям тощо.