Нагороджено переможців турніру пам’яті Героя України Георгія Кірпи

На городоцькому стадіоні «Колос» відбулося нагородження юних футболістів Городоччини на призи Героя України Георгія Кірпи.Відкрив захід і виступив із привітальними словами президент фонду імені Героя України Георгія Кірпи Омелян Дунас, котрий прибув на свято разом із сином Михайлом та онуками, відзначив високу майстерність учасників турніру, їх волю до перемог та активність у досягненні мети. У нагородженні взяли участь тринадцять команд району у двох вікових групах, 2002-2005 років народження, а також 2006 року і молодші.

У старшій віковій групі перше місце дісталося  юним футболістам з вулиці Павлика міста Городка. Другими були футболісти з села Братковичі і третіми –городківчани з вулиці Львівської. Наймолодшим представникам копаного м’яча з вулиці Львівської дісталося перше місце. А друге і третє розділили між собою юні футболісти з вулиці Авіаційної та села Братковичі.

Омелян Михайлович вручив переможцям заслужені медалі та кубки. Серед кращих буоло відзначено зокрема воротаря Назара Посполітака із села Камянобрід, захисників  Максима Шніцара та Іллю Садовського з Городка,  нападників  Володю Василіва (с.Братковичі), Дем’яна Клака (Авіаційна). Серед кращих гравців названо Івана Павлюка та Вадима Петришина з Городка, городківчанина, бомбардира Олександра Галушку, воротаря Юрія Трохима, Вадима Скибика та наймолодшого футболіста Назара Мелецького.