Турнір пам’яті олімпійського чемпіона

Нещодавно на міському стадіоні «Колос» вже другий рік поспіль відбувся футбольний турнір пам’яті Олімпійського чемпіона, городківчанина Вадима Тищенка. Ініціатором та організатором зустрічі  виступив тренер-викладач районного відділу освіти  Богдан Борис, а також КУ «Центр Спорт для всіх» Городоцької міської ради.

У турнірі  взяли участь  одинадцять футбольних команд з міст і сіл Городоччини, які обєднували в своєму складі хлопчаків 2006-2007 років та 2002-2004 років народження. Нагадаємо, що торік, у першому  такому турнірі взяли участь лише чотири команди. Під час урочистого відкриття турніру слово взяв заступник міського голови  Степан Попко, який щиро привітав присутніх з неординарною подією в житті нашого міста, нагадав деякі факти з житті нашого краянина Вадима Тищенка та побажав гравцям успіхів на футбольному полі.

У своєму слові до присутніх батько Олімпійського чемпіона  Микола Тищенко поділився спогадами про свого сина та зазначив, що гордиться тим, що його  Вадим приніс славу рідному місту.

Змагалися між собою у вправності володіння мячем  футболісти сіл Дроздовичі, Камянобрід, Керниця та Братковичі, а також футбольні команди із районного центру. Турнір проходив за високої активності кожної з команд. Гравці намагалися довести своє право називатися кращими. Відтак, згідно суддівського рішення три із семи футбольних команд молодшої групи отримали призові місця, зокрема перше місце завоювала команда із села Керниця. А друге і третє вибороли відповідно юні футболісти із вулиць Львівської та Авіаційної. Слід відзначити, що напружена боротьба точилася на полі між командами села Керниця та вулиці Львівської. І хоч обидві команди отримали рівну кількість очок, керничанам вдалося забити на три мячі більше, що й визначило їх перемогу у цьому поєдинку.

Переможцям дісталися призи, медалі та кубки,які закупила Городоцька міська рада, а також солодкі презенти у вигляді  тортів та напоїв, які спонсорував президент футбольного клубу Городка Стефан Бассі.

Організатори планують у наступному році залучити до турніру не лише юних футболістів Городоччини, а й футболістів зі Львова та  іноземців, зокрема із сусідньої Польщі та Німеччини.