Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

     31 липня 2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працвниками міської ради, у якій взяли участь  перший заступник міського голови Іван Проць, заступник-Степан Попко, головний бухгалтер  міської ради Наталя Кузик,  керівник відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Ольга Голобородько, директор КП «Міське комунальне господарство» Віталій Гладиш, заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Мирослава Михалевич, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик.

      Провів нараду перший заступник міського голови Іван Проць. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

       Чільна увага на нараді  була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про першочерговий ремонт окремих міських доріг, своєчасне обкошування парків, скверів та придорожніх канав, оновлення та ремонт дитячих майданчиків та інші.  

     У підсумку наголошувалося на тому, що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи комунальних служб можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу. Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.