У Городоцькій місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада

 

      Порядком денним наради визначено завдання ознайомитися із станом боротьби зі злочинністю та корупцією, охорони громадського порядку на території Городоччини.

       Учасники наради -  керівник Городоцької місцевої прокуратури  Тетяна Білинська, начальник Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області Олександр Прокопчук та запрошені - голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, перший заступник голови Городоцької РДА  Іван Ковальчук, голова Городоцької міської ради Роман Кущак, заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури  Василь Бохонок, заступник начальника, начальник СВ Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області  Тарас Панькевич,в.о начальника СКП Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області Назар Яремчук.

          Насамперед присутні  заслухали інформацію керівника Городоцької місцевої прокуратури Тетяни Білинської. Далі з доповіддю про роботу ввіреного підрозділу за перше півріччя 2017 року виступив начальник  Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області Олександр Прокопчук.  Про роботу слідчого відділення проінформував учасників наради заступник начальника, начальник слідчого відділення Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області Тарас Панькевич. Учасники наради також заслухали  інформацію про роботу сектору кримінальної поліції, з якою виступив виконуючий  обов’язки начальника СКП Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у л|о Назар Яремчук. У виступах наводилися цифри та факти, в тому числі в порівняльній характеристиці до роботи поліції в інших районах та обласного показника в цілому. 

       На підставі озвучених цифр та фактів учасники наради мали змогу зробити певні висновки та виступити зі своїм и міркуваннями з цього важливого питання. Зокрема, перший заступник Городоцької РДА Іван Ковальчук.  У своєму виступі, зокрема, міський голова Роман Кущак приєднався до привтань правоохоронців з їх професійним святом, подякував за надану допомогу, зокрема і у вирішенні питання оновлення приринкової території  продовольчого ринку, а також привернув увагу присутніх до важливих для міста та городян питань піднятої теми. Зокрема, стосовно контролю поліції за автотранспортом, водії яких нерідко зупиняються в неналежних місцях міста зокрема і на пішохідних переходах,і цим самим знеохочують інших водіїв дотримуватися правил паркування машин. Інше питання, до якого привернув  увагу міський голова –це  порушення правил вїзду на територію  Старого парку та місцевого храму Преображення Господнього (колишній монастир), хоч там і встановлено попереджувальний знак про заборону вїздуі не завжди вчасна допомога в регулюванні цього питання, зокрема до молодиків, котрі нерідко ганяють на цій території на автомашинах, створюючи аварійні ситуації з боку поліції. - Певні кроки в цьому напрямку,- наголосив міський голова,-  вже зроблено, зокрема відбулися перемовини з о. Тарасом та структурами, які мають свої офіси в приміщенні колишнього кінотеатру, стосовно того, коли має  зачинятися брама, що веде до парку, аби унеможливити туди заїзд сторонніх осіб. Окрім цього, увага учасників наради була привернута до питання облаштування кільця поблизу об’їзної дороги, враховуючи велику  кількість аварійних ситуацій в цьому районі, І третє, на чому наголошував міський голова-це автозаправка неподалік Керницького повороту, де зазвичай створюється багато аварійних ситуацій. Це повязане насамперед із  тим, що неправильно організовано заїзд та виїзд на даній автозаправці. З цього приводу до місцевої прокуратури буде скеровано відповідні листи від міської ради.     

       Підбила підсумки координаційної наради Тетяна Білинська.