Городоцька ОДПІ: легалізація трудових відносин на постійному контролі

 

Днями відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення своєчасної та в повному обсязі сплати податків, внесення інших обов`язкових платежів до міського бюджету та виплати заробітної плати при Городоцькій РДА. Участь  у засіданні групи взяв начальник Городоцької ОДПІ Роман Миськів та завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Орест Мельник.

Учасниками було проаналізовано стан виконання законодавчих норм з виплати працівникам з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати не менше 3200 грн. Крім того, розглянуто конкретні питання, що стосувалися дотримання чинного законодавства щодо легалізації зайнятості, виплати законодавчо встановленого мінімального рівня заробітної плати, забезпечення здійснення платежів до бюджету. Керівництвом Городоцької ОДПІ були запрошені на засідання суб`єкти господарювання, які за даними звітності платників податків мають борги зі сплати податків, внесення обов`язкових платежів до міського бюджету та здійснено контроль за наданням цими суб`єктами  господарювання пояснень щодо причин наявності заборгованості.

Робота, щодо виявлення, руйнування та упередження порушень діючого законодавства при використанні найманої праці фахівців Городоцької ОДПІ спільно з органами місцевого самоврядування, іншими органами та установами, які здійснюють контроль за виконанням законодавства про оплату праці  триває. Податкові органи спільно зі службою зайнятості, Пенсійним фондом, інспекцією праці постійно проводять з роботодавцями роз’яснювальну роботу для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».