Відбулось засідання міськвиконкому

     22 серпня2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 26 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

У роботі міськвиконкому взяв участь і виступив ДОП Городоцького ВП Яворівського ВП ГУ НП у л/о Роман Бурикін.

Першим члени виконкому заслухали питання Про знесення  самочинно змонтованої конструкції на вулиці Івана Франка, орієнтовною площею 0,0100 га, з яким виступив заступник міського голови Степан Попко. Оперуючи необхідними документами і цифрами Степан Романович зробив детальний аналіз обставин, які передували ситуації на продовольчому ринку,зокрема і щодо припинення дії договору оренди  земельної ділянки на вул.І.Франка для обслуговування  продовольчого ринку з КП «Газда-3» Городоцької РСС, та згідно витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 07 серпня 2017 року і акту обстеження земельної ділянки від 10 серпня 2017 року,а також те, що РСС самовільно захоплено земельну ділянку, площею 0,008 га і розпочато будівництво тимчасових споруд, без жодних на це дозволів. Це підтвердив акт депутатської комісії міської ради у справах земельних ресурсів, будівництва та архітектури. В обговоренні цього питання взяв участь Роман Голойда, котрий поцікавився, чи ділянка землі, про яку йдеться вище, має присвоєний кадастровий номер, на що отримав ствердну відповідь. Члени міськвиконкому переважною більшістю голосів прийняли рішення про знесення самочинно змонтованої конструкції на вулиці І.Франка, орієнтовною площею 0,0100 га.

Далі члени міськвиконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного і дали згоду на їх затвердження,зокрема щодо призначення опікуна, передачі житлового багатоквартирного будинку з балансу КП МКГ на баланс ОСББ. Своїм рішенням виконком вніс зміни до свого попереднього рішення стосовно присвоєння адресних номерів земельним ділянкам, про оформлення  права спільної сумісної власності. Під час обговорення питання стосовно присвоєння адресних номерів,на яке виконком також дав «добро», Роман Івашків зауважив, що на деяких вулицях, особливо в новобудовах, дуже важко орієнтуватися, оскільки на будівлях відсутні номерні знаки та запропонував виправити такий стан справ.  

 Члени міськвиконкому своїм рішенням затвердили внесення змін до штатного розпису КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» шляхом збільшення на дві штатні одиниці:начальника будівельної дільниці та техніка-будівельника; дали дозвіл на видалення аварійних дерев на вулиці Авіаційній. Своїм рішенням члени виконкому затвердили оголошення конкурсу на передачу в оренду комунального майна для збору та сортування  вторинної сировини, що сприятиме раціонально використовувати майно територіальної громади міста та збільшенню дохідної частини міського бюджету. Розяснення з цього питання дали міський голова Роман Кущак та перший заступник Іван Проць.

Позитивне  рішення виконкому отримали також питання зарахування інваліда війни у список осіб, які користуються правом позачергового одержання житла та зарахування на квартирний облік у міськвиконком.

 Своїм рішенням члени міськвиконкому внесли зміни у своє рішення від 29.06 2017 року № 130 щодо надання дозволу на  безкоштовну передачу на баланс КУ « Центр «Спорт для всіх» стадіону на вулиці Підгай від КП МКГ(йшлося про зміну назви цього об’єкта),

 Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.

 У різному виступили Роман Голойда, наголосивши на тому, що міській раді варто було б посприяти у тому, аби в Городку діяла ще одна фірма з роздільного збору ТПВ; Роман Івашків акцентував увагу на тому, щона вулиці Львівській поблизу багатоквартирних будинків навіть через відсутність сміттєзбірника люди скидають непотріб просто у рівчак, а також стосовно того, що деякі зауваження членів міськвиконкому, висловлені на попередніх засіданнях, не виконуються. Людмила Баб’як підняла питання поганого стану дорожнього полотна на вулиці Заставській та низького тиску води у цьому регіоні міста.

Перший заступник міського голови Іван Проць запропонував членам міськвиконкому надавати допомогу у наведенні порядку в Городку, отримавши посвідчення громадських інспекторів.