В Городоцькій ЗОШ№3 відкрили музей Героя Небесної сотні І.Бльока

В Городоцькій ЗОШ №3 урочисто в День Незалежності України відкрили кімнату-музей Героя Небесної сотні, городківчанина Івана Бльока. В музеї – речі з Майдану та особисті речі Івана. Іменем І.Бльока названо і Городоцьку школу №3, в якій він навчався.

Участь в урочистому відкритті взяли народний депутат України Я.Дубневич, міський голова Городка Роман Кущак, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів, родина Івана Бльока та сім’ї загиблих учасників АТО з Городоччини, а також небайдужі мешканці міста.

Нагадаємо: Іва́н Іва́нович Бльок (внесений у списки загиблих як Іван Іванович Тур; нар. 21 липня 1973, Городок, Львівська область, УРСР — пом. 20 лютого 2014, Київ, Україна) — підприємець, учасник Євромайдану. Помер від кулі снайпера на вулиці Інститутській, є одним із загиблих протестувальників, названих «Небесною сотнею». Герой України.