Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

28 серпня 2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь заступник міського голови Степан Попко, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Міське комунальне господарство» Андрій Фаєр, заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Володимир Голинський, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин.

Провів нараду перший заступник міського голови Іван Проць. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

Чільна увага на нараді  була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про першочерговий ремонт окремих міських доріг, своєчасне обкошування парків, скверів та придорожніх канав, оновлення та ремонт дитячих майданчиків та інші.

У підсумку наголошувалося на тому, що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи комунальних служб можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу. Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.