Спортивне свято на Авіаційній від КУ "Центр "Спорт для всіх"

27.08.2017 в м. Городку на стадіоні вул. Авіаційна відбувся спортивний фестиваль «День спорту на Авіаційній». Організатор дійства - КУ «Центр «Спорт для всіх».

Свято відбулось під гаслом «Здорові діти – здорова нація», основною метою його було залучення молоді до спорту та активного способу життя.

Програма фестивалю включала показові виступи секцій айкідо, боксу, бойового гопака, волейболу, важкої атлетики та гирьового спорту, хіп-хопу, тхеквондо, шахів, фітнесу від «Руханка» та «FitLab». Молодь отримала змогу взяти участь у майстер-класах, пограти в настільний теніс, бадмінтон, фрізбі. Окрім виступів, організатори провели захоплюючі конкурси та вікторини, усі учасники яких отримали подарунки. Для спортсменів та глядачів, завдяки торговій марці "Zdoblew" та ПП Клак, був організований «солодкий стіл».

Також в організації та проведення фестивалю фінансово допомоглиПП Юричко та ПП Слонівський. Усім щиро вдячні за допомогу! Фінальною родзинкою фестивалю став атлетичний забіг та перегляд фільму на спортивну тематику.

Хоч таке свято відбувся вперше цього року, але це досить символічно, що воно проходить в «Черлянах». Авіаційна – це частина міста, де проживає велика кількість молоді...Талановитої молоді!Молоді, яка вже зараз представляє Городоччину не тільки на Всеукраїнському, але і на міжнародному спортивному рівнях. Проте це далеко не межа!