Обговорено проектні пропозиції реконструкції міського стадіону

Сьогодні, 31 серпня, у мерії відбулась робоча нарада стосовно проектних пропозицій реконструкції центрального міського стадіону «Колос».

Участь у робочій нараді взяли міський голова Городка Роман Кущак, завідувач відділу містобудування, заступник міського голови Степан Попко, завідувач відділу архітектури та житлово-комунального господарства Ольга Орлинська, завідувач відділу ДАБІ Вікторія Стельмащук, керівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш, депутати городоцької міської ради – голова постійної депутатської комісії у справах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, молоді та спорту Сергій Лопатнюк, тренер ДЮСШ Богдан Борис, головний архітектор проекту Володимир Лаврін, в.о. директора КП ЛОР «Архітектурна основа» Павло Фенюк.

Обговорено виготовлення ПКД на реконструкцію центральної трибуни стадіону на вул.Т.Шевченка, 7. Та на перспективу – оновлення всієї території стадіону. Так, на ділянці площею 2,2581 га передбачено футбольний стадіон, майданчики для стрибків у висоту, стрибків у довжину, стрибків із жердиною, для метання ядра, змагань з волейболу, баскетболу, міні-футболу (футзальний майданчик), великого тенісу. Передбачено також дитячий майданчик, роздягалку, громадський туалет тощо. Одним із ключових моментів та обговорень проекту стали також трибуни майбутнього оновленого стадіону. Так, зараз їх заплановано зробити 720 (нагадаємо: 200 крісел нам люб’язно подарувало польське місто-партнер Ніско).

Детальніше про проектні пропозиції та подальші плани читайте у наступних номерах міської газети «Голос ратуші» на офіційному інтернет-сайті міської ради.