На Яворівській розпочинаються ремонтні роботи

На одній із проблемних вулиць Городка – Яворівській - приступають до капітального ремонту дороги. Про це йшлося на відповідній нараді у першого заступника міського голови Івана Проця за участю директора будівельної компанії ТзОВ «Білдерпоінт» Вадима Бабича та головного інженера Юрія Проника, а також головного інженера проекту «Авторський нагляд» Тараса Сипеня і завідувача відділу містобудування, архітектури та ЖКГ міської ради Ольги Орлинської.

На місці будівельних робіт було обстежено технічний стан дороги та узгоджено всі питання, пов’язані із ходом виконання робіт по капітальному ремонту міської дороги по вулиці Яворівській, протяжністю 487 метрів, і відповідно площею 3500 метрів квадратних, у тому числі 500 метрів квадратних займе тротуар, викладений бруківкою. А саме дорожнє полотно постане у асфальто-бетонному покритті.

Проектом також передбачено поглиблення і очищення придорожніх канав.

У відповідності до договору вартість будівельних робіт становить 1 млн. 920 тисяч грн. з бюджету міської ради.