Позиція міського голови Городка Р.Кущака щодо наміру продажу комунального майна (вул.Львівська, 3б).

 

Висловлюю свою стурбованість наміром продажу комунального майна районної ради (незавершене будівництво загальною площею 264 м2, розташоване на земельній ділянці площею 0,0100 га за адресою: Львівська область, Городоцький р-н, м.Городок, вул.Львівська, буд.3б).

Декларую чітку позицію, що все комунальне майно першочергово повинне слугувати для потреб мешканців міста та району. Особливо, якщо споруда розташована у важливому соціально-адміністративному районі міста.

Неухильно дотримуючись цього принципу, Городоцька міська рада передала в оренду (за символічну платню в 1 грн. в рік) та/або оперативне управління районним структурам 12 приміщень загальною площею 3887,7 м2.

Під час проведення реформи Децентралізації, усвідомлюючи невідворотність утворення Городоцької ОТГ з адміністративним центром у м.Городок, заявляю про необхідність розширення площ адмінприміщень для якісного та комфортного обслуговування населення майбутньої громади.

Принагідно інформую про наміри здійснення комплексу заходів щодо перепрофілювання другого поверху адмінбудинку КП «МКГ» на вул.Авіаційна під потреби ДНЗ №4 (додаткова потреба у місцях - 82).

Беручи до уваги вищенаведені аргументи, вважаю за необхідне  розглянути районною владою можливість використання незавершеного будівництва по вул.Львівська, 3б для потреб первинної медицини, враховуючи суміжність розташування із терапевтичним корпусом районної лікарні, що дозволить об’єднати інженерні мережі та спільно використовувати внутрішній двір.