Дорогі городківчани! Вітаємо з Днем знань!

Любігородківчани! Школярі, студенти, вчителі, викладачі та батьки! Щиро вітаю вас із початком навчального року, із Днем знань! Першовересень завжди хвилюючийдень для кожної людини.

Це день радісних очікувань і надій, з якого починається тернистий шлях до світу знань і дивовижних відкриттів. Нині, у непростий для України час, як ніколи потрібні грамотні спеціалісти, талановиті вчені і висококваліфіковані робочі, справжні патріоти, готові розбудовувати життя у нашій країні за європейськими стандартами. А для цього потрібні хороші знання, які в сучасному світі є найнадійнішим капіталом, вельми цінним внеском у майбутнє кожної людини і країни, в якій вона живе. Впевнений, що навчальні заклади нашого міста готуватимуть справжніх фахівців – підготовлених, освічених, культурних і різнобічно розвинутих.

Тільки такі люди здатні подолати усі ті труднощі, що випали на долю України, і зробити подальший внесок у її процвітання, як незалежної, єдиної і сильної держави. Від щирого серця висловлюю вдячність педагогам за їх нелегку працю, яка вимагає чималих душевних сил та енергії. Нехай цей навчальний рік буде корисним і вдалим у всіх починаннях! У цей день бажаю усім наснаги, здоров’я, мирного неба і добробуту!

З повагою,

міський голова Городка Роман Кущак,

апарат управління, депутатський корпус міської ради, міськвиконком