Впевнений старт у Країну знань зробили сьогодні школярі Городка

Чудовою погодою і таким же настроєм зустрів Першовересень жителів міста: першокласників, перед якими відкривається новий світ знань та звершень, старшокласників, котрі вже впевнено прямують до входження у доросле життя, школярів інших класів, котрі дещо призабули свій перший дзвоник, але до останнього дзвоника впевнено крокують, їх батьків рідних, котрі, не стримуючи сліз радості, спостерігають за щасливими личками своїх донечок, онучок, синочків та онуків і свято вірять у їх щасливе майбутнє. Такий він український Першовересень – щасливий, багатогранний, барвистий та багатообіцяючий, який з року в рік збирає на шкільних подвір’ях як винуватців урочистостей, так і всіх, хто до них причетний.

Змужнілі та доросліші, у традиційних уже вишиванках в оточенні кольорових кульок, квітів привітних посмішок  школярі за добрими традиціями, що склалися роками у їхніх школах, взяли участь в урочистостях з нагоди Першовересня: після урочистого спільного виконання Державного Гімну України, вітальних слів священиків городоцьких храмів, керівників навчальних закладів та гостей співали пісні, виконували танцювальні номери, особливо вразили своєю підготовкою до шкільного життя та впевненістю наймолодші школярики. Традиційно всі школи міста отримали дарунки від Народного депутата України Ярослава Дубневича, зокрема вчителі перших класів укомплектовані  усім необхідним портфелі, а першокласники фотоальбоми. Долучилася до дарунків і мерія міста.

За даними районного відділу освіти РДА всього у навчальних закладах Городка в нинішньому році навчатиметься 2353 учні, з яких 249 - першокласники. Зокрема, у НВК №2-гімназії -  592 учні (з них 70-першокласники); у ЗОШ №3 ім Героя України І.Бльока - 718 (79); ЗОШ №4 - 419 (38); НВК №5 - 624 (62).