Відбулась зустріч в рамках нового польсько-українського проекту для городоцьких школярів

У ході виконання  спільного польсько-українського проекту «Відкритий розум – відкрите серце» 2 вересня 2017 року відбулася зустріч з батьками та дітьми, які братимуть участь у цих майстер класах. Під час зустрічі обговорено організаційні питання підготовки молоді, актуальну тематику проекту, необхідні умови для участі.

Слід зазначити, що це вже другий проект , у якому беруть участь гміна Стрижів і місто Городок за рахунок коштів Міністерства народної освіти Польщі. Дві групи дітей з польської та української сторони спільно проводитимуть тренінги, організовуватимуть фестиваль на тему спілкування молоді, відносин та самотності, презентуватимуть культуру обох народів.