У Городоцькому історико-краєзнавчому музеї розпочала роботу нова виставка

Цього разу свої неординарні роботи презентує городківчанам та гостям міста Львівянка Наталія Івженко. 4 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття виставки, в якому взяли участь голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, провідні художники міста, городків чани та гості Городка.

Відкриваючи виставку директор музею Юлія Дурбак-Лучків наголосила на великому значенні виховання людей, і особливо дітей та молоді на безсмертних мистецьких творах художників різних епох. А Наталія Івженко представляє новітню хвилю художників Галичини. Вона й розповіла присутнім, як працює, скільки часу витрачає на той чи інший твір, як, окрім художніх полотен, захопилася ще й створенням ляльок-мотанок, корені яких сягають сивої давнини. З хвилюванням пані Наталія розповідала присутнім про те, що допомагає нашим воякам не лише провіантом, а й надсилає їм свої роботи.

Теплі слова майстрині – художниці адресували Володимир Більовський,  місцевий художник Василь Луців,  представник Львівського обласного Центру народної творчості Михайло Бондар з побажаннями подальших творчих злетів.