Учні городоцьких шкіл пишуть з проекту в Польщі: "Відкритий розум, відкрите серце" – польсько-українські нетворкінгові майстер-класи

11 вересня 2017 року ми виїхали до Польщі, щоб взяти участь у майстер-класах в рамках проекту під назвою  «Відкритий розум, відкрите серце – польсько-українські нетворкінговімайсер-класи», щофінансуються программою Польсько-Українська Рада Обміну з дотації MEN.  У цих майстер-класах участь бере молодь з Польщі та України.

Коли ми приїхали до осередку “Янчар” в Пстронговей, разом з молоддю з Польщі та нашими вихователями, обговорили організаційні моменти та поселилися у кімнатах.  Після спільного обіду всі виявили бажання познайомитися, осільки ми утворили досить велику групу (є нас 18 осіб з України та 18 – з Польщі).  Тому наші вихователі ( по дві особи з кожної країни) організували нам різного роду ігри та конкурси, щоб ми могли дізнатися імена і ближче пізнати один одного. Власне це допомогло нам зламати перші бар’єри. Звичайно з нами є перекладач, яка допомагає нам і перекладає, коли ми не розуміємо чогось.

Mинає вже другий день наших майстер-класів, першим завданням котрого було створити плакат, присвячений назві проекту. Разом з тренерами Олександрою Ходаш та Беатою Пєх, ми грали в ігри та виконували завдання, які допомагають нам краще порозумітися та свівпрацювати в такій великій міжнародній групі. Нема часу на нудьгу, а є навчання через гру. Це ж таке продуктивне продовження канікул!

Ми плануємо підготувати фестиваль, зняти фільм і хто знає, що ще ... . Невдовзі повідомимо вам, що у нас нового. Незабаром нові фотоJ

Виключну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд розвитку системи освіти не відповідає за використання цієї інформації у будь-який спосіб.

Учасники майстер-класів