Городоцькі шахісти гідно зіграли на Відкритій першості Львівської Шахової академії

Черговим успіхом городоцьких спортсменів завершилась Відкрита першість Львівської Шахової Академії. Турнір, що відбувся у двох підгрупах, зібрав шахістів 2001 р.н. та молодших майже з усіх куточків Львівщини. Городоцький ШК “Е2-Е4” представляли восьмеро його вихованців.

У групі А, де виступали першо- та другорозрядники, Дарина Грига стала найкращою серед дівчат 2007-2008 р.н., та другою у загальному заліку серед дівчат (5,5 очок з 9 можливих). Андрій Ільків, набравши 7 очок, став бронзовим призером турніру, та срібним серед хлопців 2007-2008 р.н. Здобутки решти наших вихованців виглядають так: Бистрий Павло — 4,5 очка, Саврун Яна  — 3 очка, Войтко Юліана — 2,5 очка.

У турнірі Б, де змагалися третьо- та четверторозрядники, перемогу серед дівчат 2007-2008 р.н. здобула вихованка клубу “Е2-Е4” - Гадомська Лілія (5 очок). Городківчанин Володимир Тимчишин набрав 5,5 очка, що для його віку (6 років) є чудовим результатом. В активі його старшої сестри Ірини — 4,5 очка. Вітаємо наших юних шахістів, та бажаємо перемог у майбутніх турнірах!