Відбулась виробнича нарада з керівниками комунальних служб

Вчора, 18 вересня, у мерії відбулась щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб.

Провів нараду перший заступник міського голови Іван Проць, взяли участь в підбитті підсумків роботи за попередній тиждень та планування роботи на поточний період завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, керівник відділу обліку та звітності, головний бухгалтер Наталія Кузик, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС, еколог Василь Хомин, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, керівник КП «Міське комунальне господарство» Андрій Фаєр, головний інженер КП «Городоцьке ВКГ» Володимир Голинський, працівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Роман Струк, керівник КП «Редакція міської газети «Голос ратуші» Надія Канафоцька.

Серед інших, важливих для міської господарки питань, обговорено, зокрема, хід робіт по виконанню поточних і капітальних ремонтів на вулицях міста, таких як Лесі Українки, Скітник, В.Чорновола, В.Винниченка, Яворівській, Парковій та інших.

Обговорено також стан справ по обкошуванні міста, підготовці до відзначення Дня міста Городка, запланованого на неділю, 24 вересня. Попередньо визначено ряд вулиць, де є потреба ремонту освітлення. Перевірка та при потребі заміна каналізаційних колодців, як наголосив І.Проць, необхідна на вулицях Т.Шевченка, В.Чорновола, Я.Мудрого, І.Франка. Від представника водоканалу отримано інформаційну довідку щодо втрат води по місту та рекомендовано вживати заходів по зменшенню втрат. Керівникам комунальних установ доручено скласти план заходів по підготовці до зимового періоду.

Окремим пунктом обговорено ремонтні роботи, заплановані на спортивних комплексах міста, в тому числі на центральному міському стадіоні.

За підсумками наради спеціалістам мерії та комунальникам дано ряд доручень.