Обстежено походження безхазяйних відходів на території продуктового ринку (вул.І.Франка)

Відповідно до розпорядження міського голови №93 від 14.09.2017 року «Про створення комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Городка» на чолі із першим заступником міського голови І.Процем та членами комісії завідувачем відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О.Орлинською, завідуваяа віділу земельних ресурсів І.Деби, спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та ОНПС В.Хомина, директора КП «Міське комунальне господарство» А.Фаєра.

Комісія провела перевірку на звернення громадян щодо виявлених безхазяйних відходів на вулиці І.Франка, під парканом самовільного ринку, яким опікується Райспоживспілка. В результаті перевірки було виявлено, що РСС не має укладеного договору на вивезення сміття з цього ринку. Діяльність підприємців здійснюється незаконно, оскільки вона не має жодних правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на будівлі і споруди. Комісія виявила, що всі ці відходи, які накопичилися під парканом, в кількості приблизно 19,88 м.куб., є результатом діяльності цього ринку, оскільки там виявлено відходи овочів, пластику, дерев’яну та паперову тару, в тому числі будівельних відходів, які утворилися від спорудження РСС огорожі та навісів. Комісія визначила склад, об’єм та власника. Власником всіх цих відходів є райспоживспілка. Тому і збитки, які нанесено цими відходами у сумі 6891,73 грн комісією було віднесено до побутових, і хоч вони не є небезпечними, за довший час зберігання можуть утворити небезпечні відходи, які можуть загрожувати здоров’ю мешканців та екологічному стану навколишнього природного середовища. Тому комісія вважає, що збитки будуть віднесені на рахунок Городоцької РСС. За даними ТзОВ «АВЕ Львів», договір на цей об’єкт не укладено.

Комісія рекомендуватиме міськвиконкому притягнути до адмінвідповідальності керівництво РСС відшкодувати нанесені збитки.