Молодь з міста Городка і з Польщі вдосконалювала навички побудови міжособистісних відносин

Normal

false

X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Обычная таблица";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";}

Вісімнадцять учнів з міста Городка і вісімнадцять їх ровесників  із сільської місцевості гміни Стшижув, партнерського міста  взяли участь у майстер-класах, що реалізувалися в Польщі з 11 по 18 вересня 2017 р., на яких молодь дебатувала про причини почуття самотності серед молодих людей; замислювалася, як контакти в мережі впливають на почуття самотності, вчилася відносини відкритості і довіри та побудови міжособистісних відносин. Як ефект від їх роботи був створений фільм на тему самотності та ролі відносин у житті кожної людини.

Проект базувався на великій активності молоді. В рамках семінару молоді люди, зокрема, записали міні-інтерв'ю з з мешканцями гміни Стшижув, а також з деякими учасниками проекту. Для них це була чудова можливість навчитися встановлювати контакти з іншою людиною, а також змогли відчути, як виглядає робота журналіста.

Ще одним дуже важливим моментом була реалізація молоддю фестивалю "Відкритий розум, відкрите серце", організованого 17 вересня 2017 року. в Будинку культури „Сокіл» в Стшижуві, який презентував результати роботи молоді. Головною темою фестивалю стала побудова відносин і почуття самотності серед молодих людей. У програмі фестивалю були, зокрема, показ фільму на темупобудови стосунків й почуття самотності, танці, пісні, малюнки та етюди. Особливістю фестивалю була дискусія на тему сенсу відносин у житті кожного з нас, опитування учасників цієї події. З  метою заохочення жителів гміни Стшижув до участі у фестивалі молодь записала короткий відеоматеріал, який можна було побачити на Facebook і сайті гміни Стшижув.

Майстер-класи та фестиваль були організовані в рамках проведеного в гміні Стшижув у партнерстві з нашим містом проекту "Відкритий розум, відкрите серце – польсько-український семінар нетворкінгові", які були сфінансованіз фондупольсько-української Ради обміну молоді субсидії Міністра Освіти.

Метою цього заходу було удосконалення  навичок побудови міжособистісних відносин, які базуються на засадах відкритості, розуміння і поваги.

Варто підкреслити, що молодь сама організувала  свято, починаючи від підготовки питань для інтерв’ю, запрошень, до його реалізації.

Ми раді представити Вам фільм, разом з фоторепортажем фестивалю.

Подивитися фото: https://drive.google.com/open?id=0B1Ibeiy-ivdASzFOUGVXN0FoRDQ