Обмінялися думками по реконструкції міського стадіону

Normal

false

X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Обычная таблица";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman","serif";}

Відбулася чергова робоча нарада стосовно передпроектних пропозицій  по реконструкції міського стадіону «Колос» за участю міського голови Романа Кущака, його заступника Степана Попка, завідувача відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольги Орлинської, депутати районної ради  Василя Цуньовського, депутатів міської ради Богдана Бориса та Володимира Макітри, члена міськвиконкому Ігоря Гірського, активістів Володимира Клока, Олександра Гижка.

Присутні обговорювали ключові питання реконструкції стадіону, зокрема, трибун, бігових доріжок, тенісних кортів, спеціального майданчика з наливним покриттям для занять такими видами спорту як баскетбол, волейбол, гандбол. Учасники наради піднімали, також, питання щодо облаштування спортивної зали на другому поверсі адмінкорпусу, передбачення коштів для завершення у перспективі прибудови до адмінбудинку, яку можна буде використати для потреб спортовців, облаштування музею спорту Городоччини.

У ході наради міський голова ознайомив присутніх із проектом реконструкції адмінбудинку, відповідно до якого на другому поверсі передбачено  облаштування спортивної зали, роздягальні, душових кабін та вбиральню та резюмував, що після того, як у приміщенні другого поверху адмінбудинку замінено вікна та утеплено стіни, воно має використовуватися для потреб дітей, які займаються спортом. – А загалом, сказав Роман Васильович, - питання перспективного розвитку стадіону  та раціонального використання усіх приміщень було б добре винести на загальноміське обговорення, адже йдеться про спортивну долю Городка і городківчан.