З нагоди Дня міста на центральному стадіоні відбулось грандіозне спортивне свято!

 

У неділю, 24 вересня, на місцевому стадіоні відбулось «Свято спорту», приурочене відзначенню 804-ї річниці заснування м. Городка. Організатором заходу стала Городоцька міська рада, КУ «Центр «Спорт для Всіх» (директор Богдана Котяш).

Програма свята передбачала показові виступи спортсменів та команд, аматорські турніри з футболу, волейболу, тенісу, шахів та крос-фіту, в якому випробували свої сили не тільки професійні спортсмени, а й усі охочі. Родзинкою свята став товариський футбольний матч між командами м. Городка та  FK«AtleticoLviv».

Почесними гостями свята стало керівництво міської та районної рад, керівництво Городоцької районної державної адміністрації, представник фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольга Любичанківська, а також директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для Всіх» - Вадим Климович.

На думку організаторів попри примхи погоди свято пройшло на славу, адже вдалось втілити практично всі задуми! Хочеться відзначити, що всі учасники, призери та переможці аматорських змагань отримали нагороди та подарунки, які підготували організатори та спонсори свята «INTERSPORT» та ФОП «Паращич Х.Б.». В свою чергу КУ «Центр «Спорт для Всіх» вдячна спонсорам за допомогу, адже їхня діяльність направлена на пропаганду здорового способу життя та популяризацію спорту серед населення.

 

Після завершення свята в старому парку м. Городка відбулось урочисте нагородження кращих спортсменів, переможців та призерів чемпіонату області та України.