Члени міськвиконкому вирішили ряд важливих питань

 

      28 вересня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 25 питань, в тому числі Різне. Провів засідання міський голова Роман Кущак.

Першим члени виконкому заслухали питання Про юридично-правове забезпечення діяльності виконкому, ведення документообігу в апараті та захисту інтересів громади міста в судових засіданнях, з яким виступив заступник міського голови Степан Попко. Степан Романович зробив аналіз цієї роботи, акцентуючи увагу на тому, що відповідно до Положення про сектор юридичної та кадрової роботи, затвердженого рішенням Городоцької  міської ради від 22.06.2017 р., основними завданнями та функціями Сектору є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання  невиконанню вимог актів законодавства, рішень Городоцької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, перевірка їх на відповідність законодавству проектів рішень Городоцької міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.,організація і ведення претензійної та позовної роботи,представництво інтересів Городоцької міської ради, її виконавчих органів в судових інстанціях усіх рівнів, інших органах під час розгляду правових питань і спорів, оцінка претензій, що пред'явлені Городоцькій міській раді, її виконавчим органам та міському голові, у зв'язку з порушенням їх прав і законних інтересів; документальне  оформлення  проходження  служби  в органах місцевого самоврядування та трудових відносин, здійснення   підготовки   проектів  розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету та міської ради  з кадрових питань.

      Далі члени міськвиконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного, зокрема заслухали звіт директора Городоцького КП «Міське комунальне господарство» Андрія Фаєра стосовно стану виконання рішення міськвиконкому від 22 серпня 2017 року №183 « Про знесення самочинно змонтованої конструкції на вулиці Івана Франка  орієнтовною площею 0,0100 га». Вичерпне роз’яснення з цього питання дав членам виконкому міський голова, акцентуючи увагу на тому, що рішення міськвиконкому повинні виконуватися беззастережно і у визначені терміни, а також повідомив про оголошення догани директору КП « МКГ» А Фаєру. Члени міськвиконкому прийняли до уваги пояснення А.Фаєра про невиконання вищеназваного рішення виконкому і дали йому термін виправити ситуацію до 14 жовтня цього року.

        Члени міськвиконкому своїм рішенням затвердили внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Позитивне  рішення виконкому отримали також питання внесення змін у Програму інвестиційного розвитку Городка на 2017 рік , затвердження розпоряджень міського голови «Про затвердження проектно-кошторисної документації»; Про внесення змін до рішення №35 2013 року «Про делегування повноважень по приватизації державного житлового фонду  в м. Городок  КП «МКГ»

 Члени міськвиконкому дали добро на укладання договору оренди комунального майна по вул. Чорновола ,8 площею 74,8 м2; безкоштовну передачу комп’ютера з балансу міської ради на баланс  КП «МКГ»;безкоштовну передачу пластикових сидінь із балансу міської ради на баланс  КУ «Центр Спорт для всіх»;

 Члени міськвиконкому затвердили питання щодо присвоєння адресних номерів житловим будинкам  та земельним ділянкам, а також надання одноразових грошових допомог мешканцям містата розпоряджень міського голови.

 У різному виступив Роман Івашків наголосивши на тому, що вулицею Львівська їздить велика кількість транспорту з перевищенням швидкості руху, а також щодо облаштування переходу через вулицю Львівську у вигідному для людей місці.  Міський голова наголосив на тому, що планується виконати поточним ремонтом проїзд від вулиці Львівської до вулиці Мазепи у бруківці, на що з міської казни передбачено кошти в сумі 198 тисяч грн.