Молодь з міста Городка і з Польщі вдосконалювала навички побудови міжособистісних відносин.

 

Вісімнадцять учнів з Городка і вісімнадцять їх ровесників  із сільської місцевості гміни Стшижув, партнерського міста,  взяли участь у майстер-класах, що реалізувалися в Польщі з 11 по 18 вересня 2017 р., на яких молодь дебатувала про причини самотності серед молодих людей; замислювалася, як контакти в мережі впливають на почуття самотності, вчилася відкритості, довіри та побудови міжособистісних відносин. Результатом їх роботи став створений фільм на тему самотності та ролі відносин у житті кожної людини.

Проект базувався на великій активності молоді. В рамках семінару молоді люди записували міні-інтерв'ю з з мешканцями гміни Стшижув, а також з деякими учасниками проекту. Для них це була чудова можливість навчитися встановлювати контакти з іншою людиною, та відчути, як виглядає робота журналіста.

Ще одним дуже важливим моментом проекту була реалізація молоддю фестивалю "Відкритий розум, відкрите серце", організованого 17 вересня 2017 року. в Будинку культури „Сокіл» в Стшижуві, який презентував результати роботи молоді. Головною темою фестивалю стала побудова відносин і почуття самотності серед молодих людей. У програмі фестивалю відбувався показ фільму на темупобудови стосунків й почуття самотності, танці, пісні, малюнки та етюди. Особливістю фестивалю була дискусія на тему сенсу відносин у житті кожного з нас, опитування учасників цієї події. З  метою заохочення жителів гміни Стшижув до участі у фестивалі молодь записала короткий відеоматеріал, який можна  побачити на Facebook і сайті гміни Стшижув.

Майстер-класи та фестиваль були організовані в рамках проведеного в гміні Стшижув у партнерстві з нашим містом проекту "Відкритий розум, відкрите серце – польсько-український", які  сфінансованіз фондупольсько-української Ради обміну молоді субсидії Міністра Освіти.

Метою цього заходу було удосконалення  навичок побудови міжособистісних відносин, які базуються на засадах відкритості, розуміння і поваги.

Варто підкреслити, що молодь сама організувала  свято, починаючи від підготовки питань для інтерв’ю, запрошень, до його реалізації.

 

 

Як підкреслює сама молодь участь у проекті стала для них шансом дізнатися багато нових і цікавих речей:

 

"Проект навчив мене, як керуватись емоціями, почуттями в потрібному напрямку, я стала більш відкрита, і я знаю, як розвинути свій потенціал"

Юлія

 

"Завдяки цьому проекту я змогла показати свої вміння на фестивалі, показати себе, навчилась ефективніше працювати в команді, бути більш активною, відкритою, толерантною"

Лілія

 

"Проект дав мені багато дружби, любові і позитиву"

Патрік

 

стала більш відкритою для інших і познайомилась з іншими молодими людьми"

Евеліна

 

"Проект дав мені нових друзів і навчив долати різноманітні бар’єри, зокрема, мовленнєві "

Катя

 

"Проект додав мені сміливості, - в школі я б ніколи цього не зробив, що на майстер-класах"

Матвій

 

"Проект дав мені можливість вивчити польську мову і познайомитися з новими людьми"

Марко

 

"Проект дав мені можливість змістовнішого спілкування, торкнувся теми самотності, і показав як з нею боротися"

Ольга

 

"Проект дав мені велику віру в свої можливості і друзів"

Юрій

 

"Проект допоміг нам розвивати вміння працювати в групі, показав, наскільки важливми є  відносини, ми знаємо, що слід поважати думку інших"

Анна, Наталія

 

Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд Розвитку Системи Освіти не несе відповідальності за використання цієї інформації будь-яким способом.

 

Ми раді представити Вам фільм, разом з фоторепортажем фестивалю.

 

 

 

 

Подивитися фото https://drive.google.com/open?id=0B1Ibeiy-ivdASzFOUGVXN0FoRDQ 

 

 

Відеорепортаж http://itvpoludnie.pl/wiadomosci/Festiwal-Otwarty-umysl-otwarte-serce-w-...

 

Фільм https://drive.google.com/file/d/0B-gPJ6yh_vTka1JMSmo0YXp3TFU/view  

 

Повну відповідальність за зміст публікації несе видавець. Фонд Розвитку Системи Освіти не несе відповідальності за використання цієї інформації будь-яким способом.