Відбулась презентація довідкового видання про національно-визвольну боротьбу на Городоччині

11 жовтня 2017 р. у виставковому залі Городоцької МАМ відбулася презентація довідкового видання "Зведений реєстр осіб, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою на Городоччині у 1944 - 1953 р.р.". Видання вийшло друком з нагоди 75-ліття від часу створення української Армії Нескорених і в рамках відзначення Року УПА (за підтримки Городоцької райради і райдержадміністрації, коштом районного бюджету). Упорядниками видання є Руслан Сіромський (історик, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету ім.І.Франка) та Юлія Дурбак - Лучків (директор Городоцького історико-краєзнавчого музею) , яка власне й презентувала працю.

Гостями презентації були - депутат Львівської обласної ради Володимир Саган,завідувач сектору молоді та спорту Городоцької РДА Оксана Шльомська, голова міської ради м.Городка Роман Кущак, керівник відділу освіти Городоцької РДА Ігор Яскевич, отець-капелан Михайло Греділь, український державний громадсько-політичний діяч, заступник голови організації Меморіал Євген Гринів,котрий також виконав почесну місію – вручив обласну відзнаку «Україна. Свобода. Демократія» знаному городоцькому краєзнавцю, багатолітньому очільнику районного «Меморіалу» Любомиру Світенку – за невтомну працю на ниві просвітництва, відновлення історичної пам’яті , відомий письменник , політичний та громадський діяч Володимир Шовкошитний, . Та небайдужі жителі Городоччини. У концертній програмі приймав участь ансамбль "Асонанс" Народного дому с. Мшана.