На вулиці Андрея Шептицького планують облаштувати в бруківці міжбудинкові проїзди

 

 

Цьогоріч мерія, враховуючи незадовільний стан дорожнього покриття на багатьох вулицях міста, передбачила в бюджеті виконання великої кількості об’єктів саме по поточному та капітальному ремонту доріг. Йдучи назустріч мешканцям міста, вкладено кошти і в міжбудинкові проїзди, благоустрій дворів багатоквартирних будинків (як от на вул.В.Чорновола). Тож на звернення мешканців мікрорайону вул.А.Шептицького, за ратуванням депутата Ярослава Бориса - вже невдовзі міська рада планує заключити угоду та розпочати роботи по об’єкту «Поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду на вул.А.Шептицького до будинків №№ 4 і 6». Площа покриття, виконаного в бруківці, складатиме близько 400 кв.м та вартуватиме місту 190 тис.грн.

На незадовільний стан дорожнього покриття на подвір’ї міжбудинкових проїздів мешканці скаржились роками. Була й ще одна проблема – через низькі входи під’їзди в негоду підтоплювало, що вже казати про підвали. Минулого та поточного року вдалось полагодити ливневу каналізацію та прокласти в необхідних місцях нову.  Відтак, з метою детального обговорення виконання наступних запланованих тут ремонтних робіт та долучення мешканців до цією справи, минулого тижня було проведено громадські збори мешканців багатоквартирних будинків. Збори відбулись за участю міського голови Городка Романа Кущака, першого заступника Івана Проця, депутата міської ради Ярослава Бориса, керівника КП «Міське комунальне господарство» Андрія Фаєра, головного інженера підприємства Мар’яни Загорулько.

 

Перший заступник міського голови Іван Проць прокоментував: «Законодавство визначає, що співвласники багатоквартирних будинків є відповідальними за технічний стан та утримання будинків, а також всіх допоміжних споруд та прибудинкових територій. В основному тут весь житловий фонд приватизований, і ті власники, причому і які в ОСББ, і які – ні, повинні усвідомлювати, що самі відповідальні за своє майно, благоустрій території тощо – точно так само, як і власники приватних садиб. Та ми розуміємо, що люди сьогодні фінансово не спроможні на інвестиції великих обсягів, покращення благоустрою – тому йдемо назустріч, фактично відриваючи ті кошти з можливого ремонту загальноміських вулиць тощо. Тому було вирішено надати таку допомогу з міського бюджету і привести ці проїзди до ладу. Отже, в бюджеті відповідно до Програми розвитку ЖКГ наразі передбачено майже 200 тисяч гривень на облаштування міжбудинкового проїзду – перед буд.№4 і до виїзду на вул.А.Шептицького. Якщо б передбачити кошти повністю на всю територію поміж цими будинками – потрібно було б вкласти від 800 тисяч до мільйона гривень. Але, враховуючи, що цьогоріч міський бюджет відчуває значний дефіцит коштів на виконання навіть тих об’єктів, які вже розпочаті – надіємось, люди зрозуміють та докладуть і своїх зусиль, коштів на облаштування, наголошую, свого ж подвір’я! Адже залишається всього профінансувати ремонт на території біля під’їздів – ще 42 кв.м. будинку №6 і 50 кв.м – будинку №4».