В честь 75-ліття створення УПА хлопчаки зіграли в футбольному турнірі

Свято, що займає чільне місце в історії українського державотворення – річницю створення Української повстанської армії – найзавзятіші футболісти відзначили змаганнями на міському стадіоні «Колос». Турнір для хлопчаків організував керівник районної громадської організації УНСО Руслан Жукровський.

Розпочали свято з почестями, розповіли дітям про подвиг упівців, вшанували полеглих та виконали державний славень, рівняючись на український стяг. На відкритті футбольного турніру були присутні члени проводу районної громадської організації УНСО та її очільник Руслан Жукровський, керівник УНСО Львівщини Дмитро Ферцович, заступник міського голови Городка Степан Попко, керівник РО ВФСТ «Колос» Роман Струк, тренер з футболу ДЮСШ Богдан Борис, а також особливою гостею змагань стала 92-річна мешканка села Речичани, зв’язкова УПА Катерина Ментух (псевдо Ластівка).

У футбольних баталіях взяло участь шість команд – хлопців 2008 р.н.: ФК «Городок-1» та ФК «Городок-2», ФК «Динамо» (Львів), ФК «Шкло», ФК «Прилбичі» та ФК «Кардинал» (Яворівщина) . Погода сприяла гарному настрою і цікавим матчам, у підсумку змагань фортуна розділила місця так: ІІІ місце посіла команда «Динамо» зі Львова, ІІ – «Городок-2», а переможцями стала команда «Шкло». Хлопці навіть мали нагоду відчути себе телезірками – адже сюжет про турнір вийшов у програмі футбольного огляду «Пас», що виходить на Львівському телебаченні (12 канал).

В нагороду за гру футболісти отримали кубки, медалі і солодощі, про що подбали організатори.