У Городоцькій ОДПІ обговорили питання застосування податкового законодавства

 

У Городоцькій ОДПІ відбувся семінар для платників податків за участю заступника начальника-начальника Городоцької ОДПІЛесі Броневицької.

Як і завжди, програма  семінару для фізичних осіб - підприємців охопила широке коло питань, що стосувались реформування податкової системи, особливостей нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.

Також, розглядались новації законодавства в сфері податку на додану вартість, актуальні питання застосування РРО, зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску, які мають стимулювати роботодавців до виведення заробітної плати з тіні.

Як відзначилаЛеся Бронвицька, що тільки завдяки легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, можливе додаткове збільшення податкових надходжень, зокрема податку на доходи фізичних осіб, що є основним джерелом надходжень місцевого бюджету,   та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На завершення зустрічі учасники семінару не тільки отримали вичерпну інформацію від фахівців відділення, а й мали можливість проконсультуватися щодо застосування на практиці нововведених норм податкового законодавства.