Городоцький районний центр проводить захід для роботодавців «Візьму на роботу АТОвця»!

У рамках цього заходу буде проведено:

1)   ярмарок вакансій із залученням роботодавців району (міста), які згідні працевлаштувати учасників АТО та пропонують достойну заробітну плату та/або привабливий соціальний пакет (26.10.2017р.);

2)   презентації роботодавців, у тому числі з використанням відеовакансій (09.11.2017р.);

3)   тренінги, семінари з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме», «Співбесіда з роботодавцем» (01.11.2017-15.11.2017).

Довідково: інформація про вакантні посади, на які можуть бути працевлаштовані АТОвці.

ТОВ "БАДЕР УКРАЇНА"

м.Городок, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, 5

швачка

Виготовлення шкіряних пошиттів для автомобілів Audi на швейних машинах DURKOPP ADLER. Можливе навчання на робочому місці, стажування. Оклади згідно розрядів, премії: за якість, за продуктивність , за відпрацювання без пропусків. Виконання роботи згідно з інструкцією та специфікацією, знання вимог замовника.

від 5000 грн (довіз до місця праці)

ТОВ НВП "КОРПОРАЦІЯ КРТ"

Городок, ВУЛ. КОМАРНІВСЬКА, 66, к 11

пресувальник спеціальних мас

Пресування готової суміші

8000 грн

ДП "САН ГАРДЕН"

Городок, вул.Заводська, 2а

механік

Механік швейного виробництва. Обслуговування швейного обладнення та поточний ремонт устаткування. Бажання працювати, відповідальність дисциплінованість. Після закінчення 2-ї зміни можливий безкоштовний довіз працівників до місця проживання.

8000 грн

За довідками звертатись: 3-23-58