Городоцька міська рада запрошує до співпраці креативних, активних та ідейних людей!

 Вже зовсім скоро буде оголошено прийом заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Що нам потрібно? Для участі в конкурсі необхідно забезпечити небюджетний внесок (кошти громади та спонсорів) та нефінансовий внесок (роботи). Гранична вартість мікропроекту – 400,0 тис. грн. Пріоритети:

1. «Освітня галузь» (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

2. «ДНЗ» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

3. «Заклади охорони здоров’я» (Лікарні (центральні міські, міські, центральні районні, районні), ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомог) - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

4. «Народні доми» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження;

5. «Вуличне освітлення» - будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

6. «Інші пріоритети» (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами області).

Участь у конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та міські ради.

 

 

За додатковою інформацією можна звертатись до спеціаліста І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Гут Оксани (моб.тел.: +380982205978)