В Городку відбулась зустріч до Дня білої тростини

 

У залі засідань Городоцької міської ради відбулася зустріч голови Львівського правління  ГО «Львівська територіальна  первинна організація Всеукраїнської організації інвалідів УТОС»  Любові Кукурузи, секретаря незрячого фахівця Надії Прокопович та членів організації Городоцького району на чолі із старшим групи Іваном Штурином. Зустріч, приурочена Міжнародному Дню білої тростини, як і кожного року, мала на меті обмін думками стосовно певних доробків за рік та  обговорення проблем незрячих людей, над вирішенням яких доведеться спільно працювати в наступному році.

У своєму виступі Л.Кукуруза розповіла про те, чого вдалося досягти у поліпшенні становища незрячих області в році нинішньому, та озвучила проблеми, які турбують незрячих у регіонах області. В процесі роботи й було обговорено шляхи їх вирішення.

Свій виступ  заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський присвятив піднятим на зустрічі питанням та наголосив на неодмінній підтримці у вирішенні тих проблем незрячих району, які під силу районній владі.

Керівник Управління соціального захисту населення Городоцької  РДА Світлана Кошель ознайомила присутніх з деякими цифрами та фактами, зокрема сказала, що на обліку в районі перебуває 41 незряча особа, з яких 25 інвалідів першої групи та 16 другої, а також про пільги та допомоги інвалідам зору. Очільниця також ознайомила присутніх із деякими питаннями надання субсидій.

Секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова висловила щиру вдячність представникам області за те, що вони кожного року знаходять час, аби поспілкуватися з незрячими району. Юлія Богданівна також наголосила, що мерія міста завжди надає всіляку допомогу та сприяє у вирішенні проблем незрячих , а проблеми, які піднімалися під час зустрічі, будуть враховані мерією, аби знайти способи їх вирішення. Зміни в Пенсійному законодавстві озвучила на зустрічі представник Пенсійного фонду району Галина Морміль.